Toujeo

Jūs tokie ne vieni

Jūs tokie ne vieni

Pasirūpinkite padidėjimais ir sumažėjimais

Jūs tikriausiai jau žinote, kad tikslinis cukraus kiekis kraujyje ir tikslinis HbA1c rodmuo bus nustatyti gydytojo, remiantis Jūsų diabeto ypatybėmis, amžiumi ir bendrąja sveikatos būkle. Kasdienis cukraus kiekio kraujyje sekimas padės nustatyti, kaip Jums sekasi siekti nustatytų tikslų.

Jei Jums būna reguliarių cukraus kiekio kraujyje pokyčių, reikia kasdien pasižymėti, ką tą dieną valgėte, koks buvo fizinis aktyvumas, kokių vaistų ir kokiomis dozėmis vartojote; tai gali padėti Jums ir Jūsų sveikatos priežiūros specialistui suprasti, kas sukelia tokius pokyčius.

Norėdami gauti patarimų, kada geriausia matuoti cukraus kiekį kraujyje, pasitarkite su sveikatos priežiūros specialistu.

Imkitės veiksmų: užpildykite kontrolinį sąrašą

Svarbu prisiminti, kad Jūs nesate vieni. Sergant diabetu, rekomenduojama aptarti cukraus kiekį Jūsų kraujyje su sveikatos priežiūros specialistu.

Jei kyla abejonių, galite naudoti diabeto kontrolinį sąrašą, kuris padės įvertinti Jums pasireiškiančius cukraus kiekio kraujyje padidėjimus ir sumažėjimus.

Pasitarkite su sveikatos priežiūros specialistu

Jei cukraus kiekis Jūsų kraujyje dažnai viršija norimas ribas, pradėkite jį kontroliuoti ir pasitarkite su sveikatos priežiūros specialistu. Labai svarbu prisiminti, kad Jūs žengėte žingsnį teisinga kryptimi, norėdami gauti daugiau informacijos, kad galėtumėte suprasti Jums pasireiškiančius padidėjimus ir sumažėjimusJūs nesate vieni.

Naudokite mūsų pateikiamą diskusijos vadovą, kad su sveikatos priežiūros specialistu galėtumėte peržvelgti Jums tinkančius pasirinkimus; sveikatos priežiūros specialistas galės Jums rekomenduoti atlikti naudingus pokyčius.