Toujeo

Farmakologinis budrumas

Farmakologinis budrumas

Pranešti apie įtariamą nepageidaujamą reakciją į Sanofi produktą arba kitą su Sanofi produkto vartojimu susijusią problemą

Informaciją, kurią jūs pateiksite šioje formoje, UAB "Sanofi-Aventis Lietuva" panaudos tiriant įtariamą nepageidaujamą reakciją į Sanofi produktą (vaistą, vakciną, medicinos prietaisą, maisto papildą ar kosmetikos gaminį). Jei tyrimui reikės daugiau informacijos, mes jums paskambinsime (jeigu nurodysite telefono numerį) ir/arba susisieksime su produktą paskyrusiu gydytoju ir/arba sveikatos priežiūros įstaiga, kuriuos jūs nurodysite šioje formoje. Remiantis Lietuvos Respublikoje galiojančiais teisės aktais, bendrovė "Sanofi-Aventis Lietuva" kaip rinkodaros teises turėtojas, gali pranešti apie šią nepageidaujamą reakciją į produktą ar kitą gautą produkto saugumo informaciją Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai ar kitoms valstybės institucijoms, siekiant užtikrinti normalų mūsų produktų saugumo kontrolės procesą ir gautų duomenų įvertinimą.

Mes užtikrinsime, kad jūsų asmens duomenys būtų apsaugoti nuo praradimo ar neteisėto atskleidimo, įskaitant ir šalis, neįeinančias į Europos Ekonominę Erdvę.

Surinkta informacija padės Sanofi įvertinti ir užtikrinti produkto saugumą.

Dėkojame už pateiktą pranešimą!

* privalomieji laukai